Gwarancja wypoczynku w Białogórze

Są miłośnicy i przeciwnicy wypoczynku nad polskim morzem. Dla tych pierwszych nie ma żadnych przeciwwskazań, ani zimna woda (choć to relatywna kwestia), ani kapryśna pogoda, ani typowo polski „parawaning”. Ci drudzy narzekają na tłok, wysokie ceny i niepewną pogodę. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby wypocząć nad Bałtykiem i uniknąć wszystkich mankamentów powinni wybrać Białogórę. Ta niewielka miejscowość w powiecie puckim na Wybrzeżu Słowińskim (więcej) to prawdziwa oaza spokoju. Dobrze rozwinięta baza noclegowa, rozbudowana infrastruktura i lokalizacja sprawia, że to miejsce dla osób ceniących spokój. Wypoczynek w Białogórze polecają także rodzice z małymi dziećmi.

Sama miejscowość nie leży nad morzem, lecz w urokliwym lesie sosnowym w odległości około 1 km od linii wody. Na plaże prowadzą dwie drogi, krótsza przez las i nieco dłuższa deptakiem. Przechadzka sosnowym borem jest świetnym sposobem na relaks i odpoczynek, zarówno przed plażowaniem, jak i po całym dniu spędzonym na piaszczystej plaży Białogóry. Plaża, z której korzystają letnicy zatrzymujący się w Białogórze, mimo że jest niewielka, jest bardzo szeroka. Co ciekawe nawet w sezonie nie ma tu tłumów, więc wszyscy plażowicze znajdą tu miejsce o każdej porze dnia. Nie trzeba od rana „rezerwować” sobie kawałka piasku, zawłaszczając jak najszersze połacie plaży parawanem. Kąpielisko morskie w Białogórze jest wyznaczone zaledwie na 100 metrach plaży. Sezon trwa tu od lipca do końca sierpnia.

Białogóra to świetne miejsce na wypoczynek lub baza wypadowa do zwiedzania Władysławowa, Łeby i innych popularnych kurortów. To, co przyciąga tu wczasowiczów oprócz warunków, to atrakcyjne ceny. Bez trudu można znaleźć tu niedrogie noclegi (szczegóły). Białogóra nie jest tak modnym i popularnym ośrodkiem wczasowym, choć wcale nie odstaje okolicznym konkurentom. To przekłada się na obłożenie w sezonie i atrakcyjne ceny. Białogóra oferuje jedne z najlepszych warunków do wypoczynku nad Bałtykiem dla osób preferujących urlop z dala od zgiełku i tłoku. To także doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Na tutejszej plaży, która nie jest zatłoczona o wiele łatwiej odpocząć z dziećmi. Nie trzeba mieć głowy dookoła i bezustannie obserwować, aby pociechy nie zagubiły się w tłumie plażowiczów. Jedyne czego Białogóra nie może zagwarantować to pogody, reszta jest pewna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *